Дознајте први за сите новости!

ST MTG-800BGA
ST MTG-800BGA

ST MTG-800BGA


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 799 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 60427
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST MTG-800BGA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, црна боја, нелепливи грил плочи, индикатор за работа во црвена боја, заклучување на грил плочите
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички