Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800WGA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостов
Достапност:
Шифра: 60399
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1096

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MTG-800WGA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови одеднаш, 800W, бела боја, нелепливи грил плочи, индикатор за работа во црвена боја, заклучување на грил плочите
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира