Дознајте први за сите новости!

BOSCH SMI46AS04E
BOSCH SMI46AS04E

BOSCH SMI46AS04E


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 26,999 Ден.
48 Рати Без Камата 563 Ден.
Бренд: BOSCH
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 60396
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BOSCH SMI46AS04E, Serie 4 Super silence, Машина за миење садови полувградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, 12 комплети, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 5 програми, 4 температурни нивоа, Instensive zone, Vario speed plus- до 66% пократко миење, Програма 40c - за најделикатни кршливи работи, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Сензор за полнење, Бучност 44дб, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, А++ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд BOSCH
Платежни картички