-10%
BOSCH SPS50E92

BOSCH SPS50E92

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

BOSCH SPS50E92, Serie 4, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 45цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 9 комплети, 5 програми + Половично полнење + Vario speed - до 60% пократко миење, plus, 4 температурни перења, E...
Редовна Цена
30,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
27,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 30,999 Ден. Ден.
Бренд: BOSCH
Шифра: 60395
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 0
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

BOSCH SPS50E92, Serie 4, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 45цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 9 комплети, 5 програми + Половично полнење + Vario speed - до 60% пократко миење, plus, 4 температурни перења, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Тајмер, Aqua sensor, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, DuoPower - две прскалки во горната корпа, Vario flex корпа + Rackmatic - горна корпа подесива по висина, 46 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 85x45x60 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.