-10%
BOSCH SPS50E92, Serie 4, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 45цм, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 9 комплети, 5 програми + Половично полнење + Vario speed - до 60% пократко миење, plus, 4 температурни перења, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Тајмер, Aqua sensor, Асистент за дозирање - овозможува совршено растворање на таблетите, Сензор за полнење - ја дозира водата спрема количината на садови, DuoPower - две прскалки во горната корпа, Vario flex корпа + Rackmatic - горна корпа подесива по висина, 46 децибели, Енергетска класа А+, Димензии 85x45x60 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BOSCH SPS50E92

  • Бренд: BOSCH
  • Краток опис: BOSCH SPS50E92, Serie 4, Машина за миење садови со 10 годишна га
  • Шифра: 60395
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 30,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 27,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 30,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за миење на садови