Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON RDPD 96407 JD EU, Машина за перење и сушење али
Достапност:
Шифра: 60392
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON RDPD 96407 JD EU, Машина за перење и сушење алишта, Бела со црна хромирана врата, Super silent ИНВЕРТЕР МОТОР, 9кг перење, 6кг сушење, 1400 вртежи, Голем дигитален LCD дисплеј, Фукнција за ПАРЕА, 16 прогами за перење, тајмер за одложен старт до 24 часа, 3 нивоа на сушење, автоматско одредување на тежината на облеката, регулација на температура и центрифуга, анти пена технологија, Еco tech уред со висока енергетска ефикасност, woolmark platinum care програма, систем за избелување на алишта, заклучување на вратата, термички анти шок систем, амортизери, самочистечка пумпа за вода, заштита од протекување, бучност 56дб, енергетска класа A, 60x85x60цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela