Бренд: ST
Краток опис: ST MF 10, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична
Достапност:
Шифра: 60379
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1346

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MF 10, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна и рерна за готвење, Боја Црна, Моќност од 10KW, загревње на површина до 150м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:370:370mm, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120mm/f130mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 100кг, Димензии: В:Ш:Д: 1.010:480:420mm
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019