ST 1 EKO, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 8KW, загревње на површина до 120м3, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120mm/f130mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 53кг, Димензии: В:Ш:Д: 670:480:390mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST 1 EKO

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST 1 EKO, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична
  • Шифра: 60376
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 5,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нивоа на греење 1000/2000W, тајм..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST EDGE 23

ST EDGE 23

ST EDGE 23, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 23KW, Црвен со сиви стр..

Редовна Цена 81,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

77,999 Ден.

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва

ST Корпа за дрва, Superior technology, мала..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU

Electrolux EXI12HD1W 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Comfort cool, Ладење 3.5KW Греење 3.8KW, EER 5.1..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TK

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TK

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цв

Alfa Етаж Рустикал Камин на цврсто гориво, Приклучок на парно, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 14KW, ..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,050 Ден.

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BT

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BT

ARISTON NEVIS 35 MUD0 12000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.5KW и Греење 3.5KW, Скриен Дис..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,499 Ден.

Розетна за пелети 120мм на 80м

Розетна за пелети 120мм на 80м

Розетна за пелети 120мм на 80мм..

Редовна Цена 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

229 Ден.

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8

ST SIMPLE 8, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 8KW, 10кг резервоар за ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со ш

Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Црна, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIWE, 12000BTU, ИНВЕРТЕР Климатизер со скриен дисплеј..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier

Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плотна, со КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ од страна, Б..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

Skladova Tehnika Mini Lux

Skladova Tehnika Mini Lux

Skladova Tehnika Mini Lux, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може ..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Камини и печки на дрво