Brand: Asus
Model: ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4.0-1.35MM with
Stock:
Product Code: 60363
Warranty (days): 360
Viewed: 648

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
Advanced Filter
Бренд Asus
Related Products