Бренд: SONY
Краток опис: SONY XSFB1730.U, Car speakers, 17cm 3-Way Mega Bass Coaxial Spea
Достапност:
Шифра: 60291
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 40
Редовна Цена: 3,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,590 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY XSFB1730.U, Car speakers, 17cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 270W
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.