SONY XSFB1730.U, Car speakers, 17cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 270W

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SONY XSFB1730.U

  • Бренд: SONY
  • Краток опис: SONY XSFB1730.U, Car speakers, 17cm 3-Way Mega Bass Coaxial Spea
  • Шифра: 60291
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,590 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,590 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST-32ME4100

ST-32ME4100

ST-32ME4100, 32" (82cm) Superior Technology LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, High Dynamic Cont..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ROADSTAR MPS-020/GR

ROADSTAR MPS-020/GR

ROADSTAR MPS-020/GR, SHUFFLE MP3 PLAYER WITHOUT FLASH MEMORY, SLOT-IN FOR MICRO SD CARD, ALUMINIUM C..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

SONY ICFC1B.CED

SONY ICFC1B.CED

SONY ICFC1B.CED, FM/AM clock radio, LCD Display, black color, Gradual wake alarm and extendable snoo..

1,799 Ден.

JVC KD-X151

JVC KD-X151

JVC KD-X151, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, AUX, USB, 2-Line VA LCD Display, FM radio with RDS,..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

SONY XSFB1020E.EUR

SONY XSFB1020E.EUR

SONY XSFB1020E.EUR, Car speakers, 10 cm two-way coaxial speaker with a balanced dome tweeter and hig..

1,699 Ден.

Grundig Coaxial cable SET 10pc

Grundig Coaxial cable SET 10pc

Grundig Coaxial cable SET 10pcs model 92322..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP, 43" (108cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

42,999 Ден.

JVC KD-X342BT

JVC KD-X342BT

JVC KD-X342BT, Car MP3 player 1DIN with Bluetooth, Mosfet 4x50W, K2 Technology, FM radio with RDS, 2..

5,999 Ден.

Philips BT50G/00

Philips BT50G/00

Philips BT50G/00, Wireless portable Bluetooth speaker, Black, Built-in microphone for calls, Recharg..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Philips BT50A/00

Philips BT50A/00

Philips BT50A/00, Wireless portable Bluetooth speaker, Blue/Yellow, Built-in microphone for calls, R..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

SONY MHCGT4D.CEL

SONY MHCGT4D.CEL

SONY MHCGT4D.CEL, Hi Power Home audio System with Bluetooth, NFC, FM radio with RDS, remote controll..

49,999 Ден.

PANASONIC DMP-BDT161EG

PANASONIC DMP-BDT161EG

PANASONIC DMP-BDT161EG, Full HD 3D SMART Blu Ray player, black, USB port, Dolby Digital / Dolby True..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

SAMSUNG HT-H5500/EN

SAMSUNG HT-H5500/EN

SAMSUNG HT-H5500/EN, 3D SMART BLU-RAY & DVD 5.1 Home Theatre System with 4 speakers and central spea..

Редовна Цена 23,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,299 Ден.

SONY CDXG1100U.EUR

SONY CDXG1100U.EUR

SONY CDXG1100U.EUR, Car CD MP3/WMA player with USB port, Red backlit, front AUX, 4x55W, FM radio wit..

Редовна Цена 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,499 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, HI-FI Аудио уреди за во автомобил