Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец за пелети, 0.25м, Дијаметар: f80mm
Достапност:
Шифра: 60057
Прегледи: 563

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Прав ќунец за пелети, 0.25м, Дијаметар: f80mm
Можеби ќе Ве интересира