-20%
INDESIT IFW 6841 JH IX

INDESIT IFW 6841 JH IX

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Модел 2017, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push Pull, 9 програми, Капацитет на фурна 71 литри, Тајмер, Врата со големо транспаренрно стакло, Телескопски водилки, Светло во фурната, Сис...
Редовна Цена
13,799 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,799 Ден. Ден.
Бренд: INDESIT
Шифра: 60054
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 0
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Модел 2017, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push Pull, 9 програми, Капацитет на фурна 71 литри, Тајмер, Врата со големо транспаренрно стакло, Телескопски водилки, Светло во фурната, Систем на чистење Easy clean enamel, Тројно стакло на вратата, Енергетска класа А+, Димензии 60x60x55 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.