-13%
INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Модел 2017, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push Pull, 9 програми, Капацитет на фурна 71 литри, Тајмер, Врата со големо транспаренрно стакло, Телескопски водилки, Светло во фурната, Систем на чистење Easy clean enamel, Тројно стакло на вратата, Енергетска класа А+, Димензии 60x60x55 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

INDESIT IFW 6841 JH IX

  • Бренд: INDESIT
  • Краток опис: INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Модел 2017,
  • Шифра: 60054
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 11,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Вградна техника, Вградни фурни