Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWL 71052 W EU, Машина за перење алишта, бела, Голем Л
Достапност:
Шифра: 60044
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 479
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 18,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FWL 71052 W EU, Машина за перење алишта, бела, Голем ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Fresh care технологија - ги одржува алиштата свежи цело време додека се во барабанот, Soft move движење на барабанот за максимална заштита на алиштата, тајмер, Програм за дамки на 15 степени, Color 15 степени програма, Заклучување од деца, 84.5x59.5x57.5 цм, А++ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира