-12%
PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на компресор, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 9.000BTU, Моќност 2,5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 3,15KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), COP (kW):3.99, EER (kW):3.57, Антибактериски Филтер, автоматско чистење на воздухот, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа, Гас за разладување R-410A, Надворешна единица: CU-KE25TKE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

  • Бренд: Panasonic
  • Краток опис: PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер
  • Шифра: 60039
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 33,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 29,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 33,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи