Дознајте први за сите новости!

INDESIT IDCL 75 B H (EU)
INDESIT IDCL 75 B H (EU)

INDESIT IDCL 75 B H (EU)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 16,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 709 Ден.
Клуб Акција: 14,999 Ден.
48 Рати Без Камата 355 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 60038
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT IDCL 75 B H (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електронски програматор, Humidity Sensor Drying - сензори кои автоматски ги сетираат соте парамтери за максимална заштита на облеката, Автоматски нивоа на сушење, 3 нивоа на сушење, Индикатори за сушење, звучен сигнал за крај на програма, Индикатор за празнење на садот за вода, 15 програми, Спорт програма, Програма за лесно пеглање, Eco time, тајмер, Бучност: 68дб, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Платежни картички