De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, Моќност 2000W, Две нивоа на работа 2000 и 1000W, со држач за пешкири, за соби до 20м2, Функција против замрзнување, Интегриран термостат, Вентилатор функција во лето, можност за монтажа на ѕид или самостоечка на под, двојна изолација

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

De Longhi HWB4530

  • Бренд: DE LONGHI
  • Краток опис: De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, М
  • Шифра: 60024
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.0

Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.0

Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Голе..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,299 Ден.

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E

De Longhi HCX9120E, Ексклузивен Конвектор Slim Style HiFi, ЛЕД Дисплеј, Моќност 2000W, 3 нивоа на м..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,999 Ден.

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два мода на работа 1200/2400W, екстремно ..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

Beurer GERMANY LE 70

Beurer GERMANY LE 70

Beurer GERMANY LE 70, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 20 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar

Atlantic Nicobar, Луксузна греалка за бања со дупли држач за пешкири, Вентилаторска, Бела боја, Тајм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

ST PN-2500

ST PN-2500

ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, ..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

SHARP KCD60EUW

SHARP KCD60EUW

SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖ..

Редовна Цена 42,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

ST BRG-500K

ST BRG-500K

ST BRG-500K, Superior Technology, Електричен регистар за бања, Бела боја, Моќност 500W, Термостат со..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Teba TP-35

Teba TP-35

Teba TP-35, Котел на пелети за централно греење, Црна боја, 28KW моќност, Целосно електронски систем..

Редовна Цена 84,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

73,999 Ден.

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900

Smederevac MBS Royal 900, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 9KW, Тер..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,499 Ден.

ST C2500C

ST C2500C

ST C2500C, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Atlantic Метални Држачи за Пан

Atlantic Метални Држачи за Пан

Atlantic Метални Држачи за Панелна греалка Конвектор со Тркалца, Боја Бела..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Philips FY2420/30

Philips FY2420/30

Philips FY2420/30, Филтер со активен јаглен за прочистување на воздух, за AC2887/10..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Греалка за бања