Xavax 111327 Универзална Запалка за плински уреди и камини и шпорети на дрва

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Xavax 111327 Универзална Запал

  • Бренд: Xavax
  • Краток опис: Xavax 111327 Универзална Запалка за плински уреди и камини и шпо
  • Шифра: 55047
    Лагер:
  • Редовна Цена: 199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 159 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Бела емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 312L

WHIRLPOOL SPIW 312L

WHIRLPOOL SPIW 312L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладењ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети, 45 степени, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 279 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW максимална ..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

Philips AC1215/50

Philips AC1215/50

Philips AC1215/50, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vit..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030

De Longhi HWB5030, Греалка за бања, 2KW, вклучена метален бар за крпи, IP21 Протекција, IP24 Протекц..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Holzpellets

Holzpellets

Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам..

Редовна Цена 229 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10, Superior technology, Камин на пелети, Црно бела боја, Моќност 10KW, 15кг резервоар за ..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

TESY QH 01 180

TESY QH 01 180

TESY QH 01 180, Кварцна греалка за бања, 1.8KW, монтирање на ѕид, 3 степени на работа 1800/1200/600W..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

Skladova Tehnika Diplomat 21B

Skladova Tehnika Diplomat 21B

Skladova Tehnika Diplomat 21B, Камин за централно греење кој може да користи дрво, Боја Црна, Тежина..

Редовна Цена 64,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

54,999 Ден.

ST FH-06HE

ST FH-06HE

ST FH-06HE, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 849 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

ROWENTA IR5010F1

ROWENTA IR5010F1

ROWENTA IR5010F1, Eлектрична греалка DUALIO II, Црна боја, 2 во 1 Комбинација на инфра црвени зраци ..

Редовна Цена 6,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ST FH-01VE

ST FH-01VE

ST FH-01VE, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Тагови: Ладење и Греење