Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 111327 Универзална Запалка за плински уреди и камини и шпо
Достапност:
Шифра: 55047
Прегледи: 34
Редовна Цена: 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 199 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 111327 Универзална Запалка за плински уреди и камини и шпорети на дрва
Напреден Филтер
Бренд Xavax

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.