Бренд: Apple
Краток опис: Apple MacBook Air 13" (MQD32LL), - Intel Core i5 processor (1.8G
Достапност:
Шифра: 48951
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Apple MacBook Air 13" (MQD32LL), - Intel Core i5 processor (1.8GHz up to 2.9GHz,3MB cache), Intel HD Graphics 6000, Меморија:8GB 1600MHz LPDDR3, SATA 128GB SSD HDD, Sierra FaceTime Web camera, 2x USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11ac, Full-size keyboard, Thunderbolt digital video output, Lithium-polymer 54Wh, MacOS, 13.3" (1440x900), PN:MQD32LL
Напреден Филтер
Екран 13'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Диск 128GB SSD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela