Бренд: HP
Краток опис: HP 15-DY1771 TOUCHSMART ( SILVER ), - Intel Core™ i7-1065G7 (8M
Достапност:
Шифра: 48871
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP 15-DY1771 TOUCHSMART ( SILVER ), - Intel Core™ i7-1065G7 (8M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 , 512GB SSD , Intel HD VGA, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15.6" HD (1366x768), Windows 10 Home,
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 512GB SSD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela