Бренд: HP
Краток опис: HP 15-DY1751 TOUCHSMART ( SILVER ), - Intel Core™ i5-1035G1 (6M
Достапност:
Шифра: 48870
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP 15-DY1751 TOUCHSMART ( SILVER ), - Intel Core™ i5-1035G1 (6M Cache, up to 3.6 GHz), 8GB DDR4 , 512GB SSD , Intel HD VGA, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, Backlit Keyboard, 15.6" HD (1366x768), Windows 10 Home,
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Диск 512GB SSD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones