Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HB4011, 32" (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolut
Достапност:
Шифра: 48807
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 32HB4011, 32" (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 5.000 : 1, DVB T2/C MPEG4, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x1, USB x1, SCART x1, VGA(PC in) x1, Headphone out, Digital audio out, CI+ Slot, Slim bezel, Black color, Square stand
Напреден Филтер
SMART Не
Wifi Не
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones