Бренд: Asus
Краток опис: ASUS M509DA-WB311 (SLATE GRAY), AMD Dual Core R3-3200U (1M Cach
Достапност:
Шифра: 48746
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS M509DA-WB311 (SLATE GRAY), AMD Dual Core R3-3200U (1M Cache, up to 3.4 GHz), 4GB DDR4 (on-board 4GB) , PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, AMD Radeon™ Vega 3 Graphics, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 2kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN:90NB0P52-M03490
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019