Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X509FB-WB711 - Intel Core i7-8565U (1.8GHz up to 4,6GHz, 8M
Достапност:
Шифра: 48745
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X509FB-WB711 - Intel Core i7-8565U (1.8GHz up to 4,6GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 512GB SSD, W/O ODD, NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 19.4mm thin, 1.7kg, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN:90NB0N02-M04180
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 512GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones