Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X509FA-WB511 ( SLATE GRAY ), Intel® Core™ i5-8265U (6M Cac
Достапност:
Шифра: 48744
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X509FA-WB511 ( SLATE GRAY ), Intel® Core™ i5-8265U (6M Cache, 1,6GHz up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 ((4GB on board)), 512GB SSD, W/O ODD, Integrated VGA, 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 1.7kg,, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN: 90NB0MZ2-M10830
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019