Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X543MA-DM633 ( GRAY ), - Intel® Celeron® N4000 Processor (4
Достапност:
Шифра: 48741
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X543MA-DM633 ( GRAY ), - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4 2400MHz (on-board), 256GB SSD, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (2x2.0, 1x3.0); VGA WebCam, HDMI, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" FULLHD LED (1920x1080) non-glare, PN: 90NB0IR7-M15400
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 256GB SSD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela