Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X543MA-DM634 ( GRAY ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M
Достапност:
Шифра: 48740
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X543MA-DM634 ( GRAY ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4 2400MHz (on-board), 1TB 5400rpm, W/O ODD, Intel HD Graphics, BT4.0, 3xUSB (2x2.0, 1x3.0); VGA WebCam, HDMI, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" FULLHD LED (1920x1080) non-glare, PN: 90NB0IR7-M15560
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019