Бренд: Asus
Краток опис: ASUS UX434FAC-WB501T / Win 10, - Intel Core I5-10210U (1.6GHz up
Достапност:
Шифра: 48605
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS UX434FAC-WB501T / Win 10, - Intel Core I5-10210U (1.6GHz up to 4GHz, 4 cores, 6M Cache, 15w), 8GB RAM (on-board, 1 slot free), 512GB M.2 SSD SATA3, N/A, Intel HD Graphics, BT4.1, 802.11AC DualBand, 50WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack, Metal body, Illuminated Keyboard, Micro HDMI1.4, HD WebCam, SDXC card reader, 1xUSB3.1 + 1xUSB3.1 Type-C + 1x USB 2.0, 1.25kg, 18mm height, Windows 10 64bit MultiLanguage (DM), 14.0" LED FHD (1920x1080) Anti-Glare, WideView, 300nits, 16:9, PN: 90NB0MQ5-M04550
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela