Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3A315-51-57QU - Intel Core i5-7200U Processor (3M Ca
Достапност:
Шифра: 48412
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1191

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3A315-51-57QU - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), Integrated VGA, RAM 4 GB DDR4, 256GB SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GNPEX.078
Можеби ќе Ве интересира