Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO Ideapad V130 - Intel® Core™ i3-7020U (3M Cache, 2.3GHz),
Достапност:
Шифра: 48336
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO Ideapad V130 - Intel® Core™ i3-7020U (3M Cache, 2.3GHz), AMD Radeon 530 2GB GDDR5, 4GB RAM DDR4 , 1TB HDD 5400rpm, DVD-RW, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N:
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA