Бренд: ST
Краток опис: ST TCM-500RW, Superior Technology, Електрично ѓезве за турско ка
Достапност:
Шифра: 48309
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1207

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TCM-500RW, Superior Technology, Електрично ѓезве за турско кафе, Бело, Можност да се мие - кабелот е на базата, 800W моќност, 0.5л капацитет, индиктор за вклучено/исклучено, функција за континуирано вриење на кафето
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019