Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 55UD7250, 55" (140cm) 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resol
Достапност:
Шифра: 48299
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 420

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 55UD7250, 55" (140cm) 4K ULTRA HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160, 600 Hz CMP, Contrast 4.000 : 1, DVB T/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color, Square stand
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019