Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster CK530 Tenkeyless Gaming Mechanical Keyboard with Re
Достапност:
Шифра: 48293
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 329

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster CK530 Tenkeyless Gaming Mechanical Keyboard with Red Switches, RGB backlighting, On-the-fly CONTROLS, and Aluminum Top Plate, CK-530-GKGR1-US
Можеби ќе Ве интересира