Бренд: Asus
Краток опис: ASUS G731GU-EV024, Intel® Core™ i7-9750H (12M Cache, 2,6 up to
Достапност:
Шифра: 48217
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1285

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS G731GU-EV024, Intel® Core™ i7-9750H (12M Cache, 2,6 up to 4.5GHz), 16GB DDR4 2666MHz (1xSlot Free for upgrade), 1TB 5400rpm, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1660TI 6GB GDDR5, BT 5.0 / 802.11ac, RGB Keyboard, Metal chassis, AURA, 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, HDMI 1.4, Mini display port, Clickpad, 2.5kg, 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 17,3" 144Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, PN: 90NR01T3-M00370
Можеби ќе Ве интересира