Бренд: Intel
Краток опис: Patriot 120GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU120GS25SSDR
Достапност:
Шифра: 48195
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 593

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Patriot 120GB Patriot Burst SATA3 SSD, PBU120GS25SSDR
Можеби ќе Ве интересира