Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X512DK-EJ036 (SLATE GRAY), AMD Dual Core R3-3200U (1M Cache
Достапност:
Шифра: 48184
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4833

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X512DK-EJ036 (SLATE GRAY), AMD Dual Core R3-3200U (1M Cache, up to 3.4 GHz), 4GB DDR4 (on-board 4GB) , PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, AMD Radeon™ R540X DDR5, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 2kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN:90NB0LY3-M00390
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор AMD
Меморија 4GB RAM
Диск 512GB M.2 SSD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019