Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X543UB-DM899 ( SLATE GRAY ), - Intel Core i5-8250U (1.6GHz
Достапност:
Шифра: 48103
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3230

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X543UB-DM899 ( SLATE GRAY ), - Intel Core i5-8250U (1.6GHz up to 3.4GHz, 6M Cache), 8GB DDR4 (4GB on board), 256GB SSD, W/O ODD, NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 1.7kg,, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN: 90NB0IM7-M17000
Можеби ќе Ве интересира