Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3581, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), R
Достапност:
Шифра: 48072
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 2081

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3581, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), RAM: 4GB 2666MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-RW, AMD Radeon 520 2GB GDDR5, Integrated widescreen HD (720p) Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1; Dual Band 2.4&5GHz 1x1, Ports: HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 15.6-inch HD (1366x768) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N: