Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A60 Black, Dual SIM, 6.1" IPS HD+ 1280x600, 3G: 2100/9
Достапност:
Шифра: 48063
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 8828

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview A60 Black, Dual SIM, 6.1" IPS HD+ 1280x600, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MTK6580A, CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7, GPU: ARM Mali-400 MP2, Internal Memory: 16GB up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 13 + 5 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 5 Megapixel, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: Accelerometer/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 8.1 , Battery: Removable Lithium-Ion 4080 mAh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019