Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A315-53G-5106 - Intel Core i5-8250U Processor (6M
Достапност:
Шифра: 48021
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1815

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A315-53G-5106 - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeForce® MX130 2GB, RAM 8 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.H1AEX.012
Напреден Филтер
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019