Бренд: Intel
Краток опис: Intel GAMER, - Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, 4GB 2400MHz
Достапност:
Шифра: 48005
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 188

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel GAMER, - Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, 4GB 2400MHz DDR4 Non-ECC, HDD 1TB Toshiba 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, MB Biostar H110M-BTC, Power Box SY-C160 Power supply ATX 700W, ATX Chassis case, PODAROK Genius DX-110, Wired Mouse, USB, Color: Black + Genius KB-100 Smart keyboard, Black, USB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира