Бренд: Intel
Краток опис: Intel 240GB D3-S4510, Enterprise Datacenter SSD, SATA 3.0 (6Gb/s
Достапност:
Шифра: 47867
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel 240GB D3-S4510, Enterprise Datacenter SSD, SATA 3.0 (6Gb/s), TLC 3D NAND, 560MB/s Read, 280MB/s Write, 90k/16k IOPS, Retail, SSDSC2KB240G801
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA