Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE65RU8002UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolutio
Достапност:
Шифра: 47859
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1135

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE65RU8002UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Dynamic Crystal Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 2500, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR10+, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, One Connect Mini, DVB-T2/C/S, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, Bluetooth audio, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Auto Game Mode, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Game Enhancer, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Можеби ќе Ве интересира