Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston HyperX Alloy Core RGB, Membrane Gaming Keyboard, Comfor
Достапност:
Шифра: 47849
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 636

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston HyperX Alloy Core RGB, Membrane Gaming Keyboard, Comfortable Quiet Silent Keys with RGB LED Lighting Effects, Spill Resistant, Dedicated Media Keys, Compatible with Windows 10/8.1/8/7, Black, HX-KB5ME2-US
Можеби ќе Ве интересира