Бренд: Asus
Краток опис: ASUS S530FN-BQ230 ( Gun Metal ), - Intel® Core™ i5-8265U Process
Достапност:
Шифра: 47730
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4895

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS S530FN-BQ230 ( Gun Metal ), - Intel® Core™ i5-8265U Processor 1.6 GHz (6M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB RAM DDR4, SATA 1TB 5400RPM 2.5’ + 8GB Hybrid HDD (FireCuda), NVIDIA GeForce MX150 2GB DDR5, Illuminated Chiclet Keyboard, FingerPrint, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, Full-Aluminium chassis, 1.7kg ultrabook, 22m max.height, 15.6" SLIM FULLHD LED (1920x1080), Glare type, P/N: 90NB0K45-M04690
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019