Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X540UB-DM229 ( Chocolate Black ), - Intel® Core™ i3-8130U P
Достапност:
Шифра: 47729
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 870
Редовна Цена: 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 25,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X540UB-DM229 ( Chocolate Black ), - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz), 4GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX110 2GB DDR5, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 1.7kg, 15.6" FULLHD LED (1920x1080), Glare type, P/N: 90NB0IM1-M09830

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира