Бренд: Various
Краток опис: LCD PANEL BOE AG, NT140WHM-N41
Достапност:
Шифра: 47724
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 115

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LCD PANEL BOE AG, NT140WHM-N41
Можеби ќе Ве интересира