Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO Ideapad V130-15IGM - Intel® Celeron® Quad-Core N4000 (3M
Достапност:
Шифра: 47692
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2943

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO Ideapad V130-15IGM - Intel® Celeron® Quad-Core N4000 (3M Cache, up to 2.6GHz), Intel HD Graphics, 4GB DDR4 2133MHz, 1TB HDD 5400rpm, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N:
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019