Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard Pavilion 24-R159C ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( WHITE
Достапност:
Шифра: 47607
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hewlett Packard Pavilion 24-R159C ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( WHITE ), - Intel® Core™ i5-8400T (9MB Cache, up to 3,3 GHz), Intel® HD Graphics 640, 12 GB DDR4-2133 SDRAM , 1TB HDD + 128GB SSD, DVD-RW, 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, 1x USB 3.0 (Type-C™), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1 headphone/microphone combo, RJ-45 LAN, Audio Line In, Audio Line Out, Media Card Reader, 24" diagonal FHD UWVA anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080), Windows 10 Home, 25.77 x 8.01 x 21.78 , Wireless KB & Mouse
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela