Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion 15-DA0017 ( GRAY ), - Intel Core™ i5-8250U (6M Cach
Достапност:
Шифра: 47596
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2095

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Pavilion 15-DA0017 ( GRAY ), - Intel Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Intel HD Graphics 620, 8GB 2133MHz DDR4, 1TB 5400rpm, HD webcam, Stereo Speakers, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1366x768), Windows 10 Home,