Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X507MA-EJ305 ( GRAY ), - Intel® Pentium® Silver N5000 Proce
Достапност:
Шифра: 47537
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1335

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X507MA-EJ305 ( GRAY ), - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up to 2.7 GHz), 4GB DDR4 2400MHz (on-board), 500GB 5400rpm, Intel UHD Graphics 600, W/O ODD, BT4.0, 3xUSB (2x2.0, 1x3.0); VGA WebCam, HDMI, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" HD LED (1366x768) non-glare, PN: 90NB0HL1-M05540
Можеби ќе Ве интересира