Бренд: DELL
Краток опис: DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to
Достапност:
Шифра: 47466
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1385

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to 3.40GHz, 6MB), 8GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, AMD Radeon 520 2GB GDDR5, NO/ODD, Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone, Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling, HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, RJ-45 x 1, Card Reader, Intel Wireless 3165AC Card [802.11AC) + Bluetooth 4.0, Battery: 3 Cell 40 WHr Prismatic Battery, 65W AC Adapter, 15.6", FULLHD (1920x1080), Windows 10 Home, Weight 2.33kg,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019